Home » »

Posted by anketmaster2011 on 8 Kasım 2012 Perşembe

ONLİNE PARA KAZANMA STRATEJİLERİ

Online para kazanma stratejileri arasında  yer alan bu sistem bizlere sistemin iki farklı kazanç planını anlatır. İnsanlar buradan satış başına elde  edebileceği yüksek  kazanç yüksek komisyonlu programlara veya üye başına kazanç veren alışveriş sitelerinden satış yaparak para kazanmasını sağlar. Bu sitelerden belli bir satış olmasa daha affilate havuzlarına kazandırdığınız  kişi  başı kazanç elde edersiniz.
Bazı affilate havuz sistemleri hem satış başına komisyon kazanma, hem de üye başına kazanç elde etme imkanı sunabilirler. Aynı programda üye başına kazanç ve satış başına komisyon olarak her ikisini birden yapabilirsiniz.mesela; size özel olarak verilen satış ortağı linki ile satış  yapığınız ürünleriden ürünlerin reklamını reklam sitelerinde,facebookta ,google reklamcılığıyla ziyaret ettiğiniz sitelerde yapabilir satış ortağı linki ile  bu bağlantı üzerinden gerçekleşen satın almalardan komisyon kazanabilirsiniz. Ayrıca sadece bir ürünün satışından komisyon kazanmakla kalmayabilir, söz konusu satış ortaklığı programının sitesine kazandıracağınız her üye başına da gelir elde edebilirsiniz.
Online para kazanma stratejileri içersinde goomass para kazanma kiti sizlere   alışveriş sitelerine müşteriyi nasıl sağlayacağınız, hangi tür ürünleri nasıl pazarlamanız konusunda insanlara eğitimler  vererek insanlara Para kazanma konsunda yardımcı oluyorlar.Bu ürünleri pazarlarken cebinizden hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz.
Goomass eğitimlerinde online  para kazanma stratejileri  arasında en karlı sistemlerden birsi olan satış ortaklığı hakkında gerekli açıklamalar yaparak  insanlar daha çok kazansın, kendi parasını, işini kursun diye yol gösterdik


0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger news

.comment-content a {display: none;}